خدمات امام عصر"عج"

مدرسه امام عصر"عج"

درمانگاه ولی عصر"عج"

خیریه ولی عصر"عج"

مسجد ولی عصر"عج"

درمورد یادنامه:

بیست و دوم خردادماه هزار و سیصدو هشتاد و نه مصادف است با دهمین سالگرد درگذشت عارف واصل آیت روشن خدا حضرت مجدالدین محلا تی که روح نورانیش در جوار رحمت حق زندگی جاودان دارد. همراه و همدل با برادران و خواهر روشن ضمیرم جنابان محمد حسین، دکتر احمد و امینه و درمتابعت امر مادرمان سرکار بانو صالحه مجاهد که مهر تابان وجودش همیشه و هماره چراغ راه هدایت و گرمی بخش دل و جانمان بوده است بر آن شدیم که یاد واره ای برای پدر برگزار کنیم
قرارمان این است که بجای چاپ یک کتاب، یک تارنمای دائمی را به این مهم اختصاص دهیم. حسن چنین کاری این است که دوستان و علاقمندان حضرت شیخ به تناسب ایام و روزگاران و یادها و گاه تاریخی که باید گفته شودتا برای نسلهای آینده کشور محفوظ بماند، بتوانند به مطالب و دیدگاه های این تارنما بیافزایند. به احتمال قوی این تارنما از یک بخش به زبان انگلیسی و احیانا عربی نیز برخوردار خواهد بود.
از همه علاقمندان و دوستان حضرتش استدعا داریم مقالات و یادنامه های خود را به "آدرس" تارنما ارسال کنند تا پس از تدوین در بخشهای مختلف بنام خودشان مندرج گردد. امیدداریم بتدریج این تارنما آئینه ای باشد برای انعکاس تاریخ نانوشته نیم قرن گذشته فارس در بسیاری از زمینه های فرهنگی و اجتماعی و حقوقی و انساندوستانه.
بتدریج کلیه نهاد های خیریه و علمی که توسط حضرت آیه اله محلاتی تاسیس یافته، در این تارنما لینک داده میشوند تا علاقمندان بتوانند از نحوه فعالیت این مؤسسات آگاه گردند.
همچنین هرگونه مساعدت جهت غنای این تارنما در زمینه های عکس و فیلم و بویژه نوارهای صوتی و تصویری از سخنرانیهای ایشان موجب کمال امتنان خواهد بود.
نوارها و مطالب مزبور را لطفا در آمریکا به آدرس:
M.J.Mahallati
10 N.Professor St, No.328
Rice Hall, Oberlin College
Oberlin, OH 44074
Fax:001-347-321-4225
Email:info@majdnaameh.com
و در ایران به آدرس :
شیراز، خیابان دستغیب، مدرسه امام عصر(عج)، جناب حجه الاسلام و المسلمین برکت ارسال فرمایند.
از همه شما دوستان وفادار حلقه مهر حضرت مجدالدین صمیمانه سپاسگزاریم.
سلام بر بندگان صالح خدا و
ایام بکام باد
فرزندان مرحوم مجدالدین محلاتی

نام:
پست الکترونیکی:
موضوع: